Inne blogi

Blog ogónotematyczny gdzie poruszam oryginalne zagadnienia z tematów takich jak architektura, firma oraz dom i ogród! Dzięki temu powstał mój blog wnętrzarski i wnętrzach a także dodatkach inspirowanych skandynawskim trendem.
http://wielki-katalog.pl

Klasyczny blog o dekoracjach wnętrz winien być kopalnią świetnych stylizacji i efektywnych, oryginalnych rozwiązań, dzięki którym pomieszczenia mają szansę stać się lepsze i bardziej wygodne.
http://www.gpsj.pl

Zapraszam do obserwowania mojego oryginalnego bloga. Jeśli kochasz styl skandynawski lub bardziej przemysłowy i loftowy, wówczas opisywane rozwiązania, mogą doskonale sprawdzić się w twoim mieszkaniu.
http://www.mrsteamer.pl

Architektura staje się nauką – w sensie nadawanym temu słowu przez Augustyna – dopiero dzięki stosowaniu tych właśni praw. Można odnaleźć tam oryginalne domy, zdjęcia, najróżnorodniejsze kreatywne aranżacje i projekty stylizacyjne.
http://ospn.pl

Projektanci mieszkań nie są obciążeni tak wielką odpowiedzialnością, jak projektanci kompletnych domów, są jednak zobowiązani do stałego monitorowania rynku wnętrzarskiego, szybko zmieniających się kierunków, jak i pogłębionej analizy psychologicznej osobowości swoich kontrahentów.
http://szlakimiejskie.pl